Nowe możliwości dopasowania kół w ETS 2

Nowe możliwości dopasowania kół w ETS 2

Już niebawem w Euro Truck Simulator 2 pojawi się możliwość edycji kół z podziałem na poszczególne elementy jak obręcze, śruby, nakrętki i piasty to poważna zmiana która spodoba się fanom symulatora ciężarówek. Do tej pory gracze mogli jedynie dopasować osobno felgę i oponę co stało się monotonne, od nowej wersji gry ma się już to zmienić.

Nowe możliwości edycji kół w ETS 2

Zaawansowane edytowanie naszych kół wejdzie w życie wraz z najnowszą aktualizacją Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator, obydwa te symulatory otrzymają taką nowość w jednakowym czasie. Po zmianach każdy gracz będzie mógł w bardzo zaawansowany sposób dopasować swoje koło a więc dobrać oponę, następnie felgę, każda z felg będzie miała inne możliwości, w jednej będzie można zmienić piastę i nakrętki w innej wszystko a więc obręcz felgi, piastę oraz śruby i nakrętki.

Przeczytaj:  Niebawem zmiany w doborze opon w ETS 2

Nowa edycja kół w Euro Truck Simulator 2

Teraz każdy gracz może już czekać na najnowszą odsłonę gry aby przekonać się jak na prawdę zadziała ta nowość, czy Nasze ciężarówki dzięki temu będą jeszcze ładniejsze na drogach ETS 2.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz