ETS 2 DLC Francja w przygotowaniu

ETS 2 DLC Francja w przygotowaniu

Jak donosi SCS Software rozpoczęły się pracę nad nowym dodatkiem do Euro Truck Simulator 2, mowa o ETS 2 DLC Francja, dodatek mocno rozwinie Francję na mapie, jest to dodatek podobny jaki otrzymała już dłuższy czas temu Polska a więc Going East – Ekspansja Polska!.

Producent ETS 2 chce podkreślić, że nie jest firmą która skupi się na jednym projekcie, ale firmą która ten projekt chce stale ulepszać, od momentu wydania Euro Truck Simulator 2 w 2012 roku otrzymaliśmy duże dodatki do gry w tym Going East – Ekspansja Polska a ostatnio Ekspansja Skandynawia.

ETS 2 DLC Francja zmieni poważnie Francję

Wracając do nowego dodatku DLC Francja, producent zapewnia że gracze zobaczą całkowicie zmieniony region Paryski, zmieni się również krajobraz oraz co najważniejsze otrzymamy nowe miasta w grze na terenie Francji.

Przeczytaj:  Premiera gry American Truck Simulator: Oregon

Czy powstaną kolejne DLC do ETS 2

Jak na razie nie znamy dokładnej daty wydania dodatku, ale już ostro zabrzmiało wśród komentarzy graczy ETS 2, którzy domagają się już aby powstały jeszcze dodatki dla Portugalii, Hiszpanii. Jedynym problemem dla niektórych graczy będzie kolejny wydatek, na zakup nowego dodatku, po premierze DLC Skandynawia trzeba było za niego zapłacić w granicach 49 zł, jednak po dłuższym czasie dodatki tanieją, prostym przykładem jest Going East – Ekspansja Polska, obecnie jest to wydatek w granicach 20 zł za sam dodatek.

ETS 2 DLC Francja – wstępne zdjęcia

ETS 2 DLC Francja 1
ETS 2 DLC Francja 2
ETS 2 DLC Francja 3
ETS 2 DLC Francja 4

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz