Niebawem zmiany w doborze opon w ETS 2

Niebawem zmiany w doborze opon

Jak zdołaliśmy się dowiedzieć w najbliższych aktualizacjach gry ETS 2 pojawi się zupełna nowość dotycząca opon ciężarówek, producenci gry będą chcieli zrównać się z rzeczywistością, aby od tej aktualizacji gracze mogli dopasować opony do panujących warunków oraz dobrać opony spełniające europejskie normy.

Niebawem zmiany w doborze opon

Wraz z aktualizacją 1.17 producenci wprowadzili podział na niezależne dobierane felg i opon do ciężarówek w grze, teraz chcą zrobić kolejny krok i jak się może okazać bardzo ważny krok, który spodoba się fanom gry. Opony są klasyfikowane na podstawie trzech parametrów: efektywność paliwowa, przyczepność na mokrej nawierzchni i poziom hałasu. Kolejny krok to poprawa zużywania się i uszkodzeń opon, aby gra była jeszcze bardziej realistyczna.

Ale to nie koniec, kolejną zmianą będzie możliwość wyboru rozmiaru opon, tak właśnie dobrze czytacie, to już kolejna opcja która zbliży grę do prawdziwych realiów, każdy będzie mógł odpowiednio eksperymentować z doborem i rozmiarem opon. Możliwość wyboru rozmiaru opon spodoba się przede wszystkim fanom tuningu ich ciężarówek, bo chyba każdy będzie chciał założyć nisko profilowe opony na dodatek szerokie aby móc zmienić prezentacje ciężarówki.

Przeczytaj:  Euro Truck Simulator 2 Iberia

Następna zmiana która ma się pojawić to możliwość wyboru koloru na oponach, na przykład wybór koloru loga i napisu producenta, bo przecież fajnie jest mieć czarne opony i białe napisy rzucające się w oczy, a niektórzy wolą i czarne opony i czarne napisy. Producent zapewnia że przed finalnym wejściem w życie tych zmian, pojawią się wersje beta, aby użytkownicy mogli przetestować funkcję.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz