Opis gry Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 to już druga część znanego symulatora ciężarówek wyprodukowanego przez SCS Software. Najnowszy ETS 2 zadebiutował 19 października 2012 roku. Długo oczekiwany następca pierwszej części wspaniałej gry, który pojawił się dopiero cztery lata po premierze pierwszej części przyniósł nam mnóstwo zmian, przede wszystkim doczekaliśmy się poprawionej fizyki jazdy oraz grafiki w grze.

Zacznijmy od początku, Euro Truck Simulator jest symulatorem jazdy samochodem ciężarowym, wcielany się w role kierowcy i przemierzamy trasy, przewożąc różnorakie towary. O Ile pierwsza część gry była niezbyt rozbudowana, do dwójka przynosi nam ogromną mapę, która nie będzie nas bawiła tylko przez kilka godzin, mapa jest tak rozbudowana, że musimy poświęcić mnóstwo czasu aby objeździć ją wzdłuż i wszerz.

Zalety Euro Truck Simulator 2

Dzięki znacznie nowemu silnikowi graficznemu gry, nasz ETS 2 jest jeszcze bardziej realistyczny i przynosi graczom niezapomniane wrażenia z jazdy, choćby pomiędzy trzema miastami Polski, bo tyle miast otrzymaliśmy z naszego kraju. Producent gry postarał się o wszystkie licencjonowane dobrze znane nam ciężarówki, do dyspozycji mami ciągniki siodłowe DAF, Iveco, MAN, Renault, Scania i Volvo. Wszystkie modele są starannie odwzorowane, posiadają oryginalne emblematy tych marek. Każda ciężarówki oprócz dopracowanego wyglądu zewnętrznego posiada dopracowane wnętrze, z czytelną deską rozdzielczą. Oprócz samych ciężarówek, otrzymaliśmy szereg możliwych rozbudowań swoich ciężarówek, chociażby o nowe podwozia, silniki, zbiorniki z paliwem, koła, felgi czy też elementy tuningowe.

Kolejną dobrze odwzorowaną rzeczą w grze są naczepy, które przewozimy w najdalsze zakątki różnych krajów. Producent gry nie zapomina o swoich graczach i co chwilę wydaje aktualizację wnoszącą drobne poprawki do gry, poprawiające wydajność gry oraz dodające do niej nowe elementy, chociażby nowe modele ciężarówek. Po niecałym roku producent wydał płatny dodatek do gry po nazwą Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska, który dodał do gry 13 nowych miast, w tym 8 polskich miast takich jak Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Warszawa.

Liczne modyfikacje do Euro Truck Simulator 2

Gra Euro Truck Simulator 2, jest bardzo wciągającą grą, dodatkowo na całym świecie powstają mody do gry, które dodają nam wiele ciekawych rzeczy, od ciężarówek, naczep po drobne dodatki w postaci światełek. Równie często spotykane są mapy wydawane przez graczy, które udostępniają nam nowe miasta i regiony danych krajów.

Gra ETS 2 jest produktem, który zbiera ogromną rzeszę fanów na całym świecie, wiele ludzi spędza godziny aby dostarczyć transport do celu. Gra ma rozbudowany tryb kariery, rozpoczynamy jako właściciel jednoosobowej firmy, najpierw jeździmy z gotowymi transportami innych firm aby zarobić na własną ciężarówkę, po zebraniu pieniędzy kupujemy pierwszą ciężarówkę, która trafia do naszego garażu. Z zaczem modyfikujemy ciężarówkę, kupujemy nowe garaże, nowe ciężarówki oraz zatrudniamy pracowników, którzy jeżdżą dla naszej firmy i zarabiają dla nas pieniądze.

Oto przykładowe zdjęcia wykonane przez jednego z graczy ETS 2:

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”Zdjęcia ETS 2 by Darecki30″]