Premiera Euro Truck Simulator 3

Premiera Euro Truck Simulator 3

Każdy prawdziwy gracz symulatora ciężarówki zadaje sobie pytanie, kiedy odbędzie się Premiera Euro Truck Simulator 3 ? Na chwilę obecną, producent gry firma SCS Software nie opublikowała żadnych konkretnych informacji, wiadomo tylko że na chwilę obecna producent jest coraz bliższy wydania American Truck Simulator oraz ciągle pracuje nad grą Euro Coach Simulator.

Kiedy wyjdzie Euro Truck Simulator 3 ?

Czy ETS 3 pojawi się w 2015 roku, ciężko to ocenić, jest to mało prawdopodobne ze względu na natężone prace dwóch innych symulatorów o których wspomnieliśmy wyżej. Na razie najbliżej spodziewana jest Premiera American Truck Simulator.

Prawdziwych fanów serii gry Euro Truck Simulator, która rządzi na rynku symulatorów ciężarówek od 2008 roku interesuje przede wszystkim data premiery trzeciej odsłony tej gry, która ma mnóstwo zagorzałych fanów, którzy spędzają setki godzin na wirtualnych trasach gry. Na chwilę obecną producent nie zapomniał o graczach ETS 2, dlatego co jakiś czas pojawia się nowy Update wnoszący zmiany w grze, dodający nowe ciężarówki oraz poprawy graficzne i fizyczne gry.

Gra ETS 3 na pewno znajdzie po raz kolejny swoich fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek informacje o tej odsłonie gry i informację w stylu: Premiera Euro Truck Simulator 3. Jeżeli tylko dowiemy się czegokolwiek o ETS 3 na pewno poinformujemy was na naszej stronie. Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji.

Dobry monitor jest jednym z ważniejszych elementów każdego zestawu komputerowego. Jest on niezbędny zarówno w pracy, jak i stanowi nieodzowny element każdego gracza.” – jak czytamy w serwisie J8.pl, w artykule jaki monitor jest najlepszy do gier?. Warto o to zadbać, ponieważ zdecydowanie poprawia to komfort grania.

1 Odpowiedź

  1. Karol pisze:

    Z wielką niecierpliwością czekam na jakiekolwiek informacje, fajnie jak by ETS 3 wyszedł w tym roku chociaż myślę że wyjdzie w 2016 roku, będzie to gra wydawana co cztery lata, ETS 1 w 2008, ETS 2 w 2012 i ETS 3 w 2016

Dodaj komentarz