Jak wgrać mody do Euro Truck Simulator 2 ?

Jak wgrać mody do Euro Truck Simulator 2 ?

Euro Truck Simulator 2 to najpopularniejszy symulator ciężarówek, dlatego też prezentujemy Jak wgrać mody do Euro Truck Simulator 2. Symulator ETS 2 nie traci na popularności wśród graczy wszystko za sprawą dwóch czynników, pierwszym są oficjalne aktualizacje producenta, które poprawiają fizykę oraz grafikę gry natomiast drugim a zarazem bardzo ważnym elementem są mody do ETS 2. Dla każdego początkującego gracza czynność instalacji modów może nie być znany, według nas nie jest to trudna czynność, którą opiszemy w kilku ważnych krokach, stosując się do tych kroków każdy gracz, nawet grający po raz pierwszy poradzi sobie z dodaniem wymarzonego dodatki.

Jak wgrać mody do Euro Truck Simulator 2 ?

1. Pobierz mod do Euro Truck Simulator 2

Pierwszym krokiem jest znalezienie interesującego nas modu, najczęściej znajdują się one na stronach bądź forach z dodatkami do ETS 2. Po odnalezienie dodatku musimy go pobrać, najczęściej pobieramy pliki spakowane w formacie .rar, .zip lub .scs.

2. Wgrywanie modu do ETS 2

Jeżeli pobierzemy mod w formacie .rar lub .zip musimy rozpakować paczkę dowolnym programem do dekompresji, po czym gotowy plik w formacie .scs. Gotowy plik .scs wklejamy do folderu w lokalizacji: Moje dokumenty\Euro Truck Simulator 2\mod\

Przeczytaj:  Najciekawsze spotkania sportowe - PAŹDZIERNIK

3. Włączenie modu w grze ETS 2

Po wcześniejszych czynnościach pora na włączenie modu w grze, w tym celu uruchamiamy nasze grę po czym przechodzimy do edycji naszego profilu, po przejściu do nowego okna po prawej stronie znajdziemy kolumnę Aktywne Mody, w tej kolumnie zaznaczamy, które mody chcemy uaktywnić. Po zaznaczeniu dodatku pozostaje zacząć rozgrywkę i cieszyć się z nowego moda.

Ważne: Do katalogu wgrywania modów musimy wklejać tylko i wyłącznie pliki .scs, inne rozszerzenia nie zadziałają. Ważne aby przy pobieraniu modów wybierać wersję dla naszej wersji gry, w przypadku niezgodności gra może się nie uruchamiać lub będzie działać niestabilnie.

A jesli chcesz wgrać modyfikacje do Twojego samochodu sprawdź akcesoria motoryzacyjne dostępne w punktmotoryzacyjny.pl

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Karol pisze:

    Wgrywanie modów fajnie opisane, chociaż nie jest to trudna czynność, każdy powinie sobie poradzić.

Dodaj komentarz