American Truck Simulator: Oregon

Najnowsza aktualizacja do gry American Truck Simulator tym razem przeniesie nas do Oregonu, czyli pięknego stanu w USA, który kryje w sobie wiele wspaniałych tras i zaskakuje pięknem przyrody, która odkrywana jest na nowo przed nami.

Najnowsza aktualizacja do gry American Truck Simulator została wydana w 4 października 2018 roku w wersji zarówno pudełkowej, jak i w wydaniu elektronicznym, dostępnym za pomocą platformy Steam.

Jakie widoki zaoferuje nam znany „stan bobrów”? Możemy liczyć oczywiście na piękne, górskie widoki, ścieżki przeplatane pięknymi lasami i malownicze rzeki, które będą towarzyszyć nam podczas naszych tras.

Warto odnotować iż autorzy zadbali również o realną demografię Oregonu, skutkiem czego będziemy mieli okazję oglądać wiele atrakcji, w tym będzie możliwe zapoznanie się z Lasem Krzemowym (ang. Silicon Forest), który stanowi najważniejszą atrakcję w Oregonie.

Dodatek nie wprowadza żadnych nowych zmian w szacie graficznej, bądź interfejsie użytkownika, skutkiem czego jest to dodatek wymagający podstawowej wersji gry.

Rekomendowane: Intel Core 2 Quad Q9650 3.0 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza, Windows 7/8.1/10 64-bit

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza, Windows 7 64-bit

Sponsorem dzisiejszej recenzji gry jest serwis bukmacherinternetowy.pl

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz