Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska

Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska

Niecały rok po premierze Euro Truck Simulator 2 światło dzienne ujrzał oficjalny dodatek Going East! Ekspansja Polska, który dodaje do gry 13 nowych miast, w tym osiem Polskich miast oraz miasta Czech, Słowacji i Węgier.

Polskie miasta w Euro Truck Simulator 2

Najważniejszą informacją dla Polaków jest dodanie do gry aż ośmiu Polskich miast takich jak Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Warszawa pozostałe dodane miasta innych krajów to Bańska Bystrzyca, Budapeszt, Debreczyn, Koszyce, Ostrawa. Wszystkie miasta mają odwzorowane charakterystyczne budynki, które sprawiają że z łatwością odnajdziemy się w każdym z nich.

Dodatek Going East! Ekspansja Polska w dużym stopniu odwzorowuje charakterystykę dróg dla danych krajów, w Polsce spotkamy wiele wąskich i krętych dróg oraz drogi ekspresowe i autostrady, większość jest jeszcze w budowie.

Przeczytaj:  ETS 2 Ekspansja Skandynawia

Po zainstalowaniu dodatku mapa prezentuje się następująco.

Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska

Abyśmy mogli zagrać w dodatek, który jest płatny, a jego koszt to około 35 zł musimy posiadać jeszcze podstawową wersję gry ETS 2 w wersji oryginalnej, co jest potrzebne do przeprowadzenia aktywacji. Minimalna wersja podstawowej gry ETS 2 to wersja 1.5.2, oczywiście dodatek w razie czego posiada taki dodatek do zainstalowania.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz