Need For Speed Heat

Gra opowiadająca o wyścigach ulicznych, stworzona w 8.11.2019. Wypuszczona Od:Ghost games i Electronic Arts Dla PC,PS4,XBOX ONE.

Rozgrywka

Need For Speed Heat w skrócie NFS Heat to gra o wyścigach ulicznych z otwartym światem. Niegdyś wyścigi odgrywały się na torach wyścigowych, lecz kiedy się to znudziło wrzyscy zaczeli jeździć na ulicach. I wtedy to się zaczeło. Na początku zaczynasz wyścig uliczny w który wcielasz się w bohatera o nazwie Joe i ścigasz się z innymi shotdownarami o nazwie: Ana,Richie,Furman,As i Viggo.

Po czym zaczyna was gonić policja z jednym z głównych bohaterów o nazwie oficer Danny Shawn. Potem kończysz wyścig i wytrąca cię z drogi oficer Shawn i prawie wylatujesz z mostu uderzając w barierkę, po czym auto zlatuje do wody a ty wydostałeś się w ostatniej chwili i zaczyna się krótki monolog z dwoma nowymi bohaterami.

Bohaterowie się nazywają:Porucznik Frank Mercer, oficer Eva Torres i poznany wcześniej oficer Danny Shawn. Porucznik się kłóci z dwoma bohaterami po czym usuwa nagranie z monitoringu żeby zatrzeć ślady.

Po wyścigu zaczyna się zabawa. Wcielasz się w bohatera bez nazwy i wchodzisz do garażu z mechanikiem, a mechanik się nazywa Lucas Rivera a jego siostrą jest Ana Rivera którą poznałeś wcześniej w wyścigu, po czym wybierasz auto do shotdown’u, a wcześniej wybierasz postać. I tak wrzystko się zaczyna.

Pod koniec gry ścigasz się na 5 poziomie obławy prowadząc policje do miejsca gdzie Mercer zabiera samochody i ucieka statkiem, kiedy dojedziecie z policją, policja zaczyna szukać Mercera który zaraz wyjeżdza BMW z kontenera i zaczynacie go gonić bez pomocy policji. Jak zniszczyciemu zamochód zaczynacie odjeżdzać po czym, do Mercera podjeżdza oficer Eva Torres poznana na początku gry i zasztrzela go bronią.

Gra się kończy, pojawiają się wiadomości na ekranie że porucznik Mercer oszukiwał prawo zacierał ślady usuwając nagrania z monitoringów,zabierał auta shotdownerom i je tuningował bez pozwolenia właścicieli.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz