Usuwanie naczynek

Ostatnio bardzo dużo mówi się o tym, że usuwanie naczynek to najlepszy sposób na walkę z nimi. Czy faktycznie tak jest? Kto może zaoferować nam wsparcie w walce z nimi?

Naczynka – jak można sobie z nimi radzić?

Naczynka pojawiają się na tylko na kończynach dolnych, ale również na twarzy. O ile naczynka umiejscowione na kończynach dolnych można jakoś przeboleć, tak te na twarzy skutecznie spędzają sen z powiek. W przypadku kobiet możliwe jest nałożenie mocnego makijażu, który przykryje wszelkie mankamenty ceru. Jednak w przypadku panów nie jest to już mile widziane, dlatego warto rozważyć usuwanie naczynek.

Kto oferuje usuwanie naczynek?

Usuwanie naczynek jest możliwe w niemal każdym gabinecie medycyny estetycznej. Oczywiście wybór tego odpowiednie nie powinien być przypadkowy, ponieważ tylko profesjonalne usuwanie naczynek jest w stanie przynieść nam zadowalające efekty. Dlatego, gdy zdecydujemy się na wsparcie ze strony fachowców, to warto zgłosić się do najlepszego gabinetu, który cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród klientów.

Przeciwskazania do zabiegu

Niestety jak w wypadku każdego zabiegu, są pewne sytuacje, które eliminują nas z możliwości jego wykonania. Najbardziej popularne przeciwskazania w wypadku tego zabiegu to: ciąża, cukrzyca, choroby tkanki łącznej (kolagenica), stany zapalne skóry, nowotwory skóry, leki światło uczulające (antybiotyki bądź sterydy), leczenie izotretynoiną (zabieg laserowy można wykonać po upływie 6 miesięcy od zakończenia leczenia).

Jak widać lista jest dość spora, dlatego warto zabieg skonsultować z własnym lekarzem.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz