Atletico Madrid podejmuje dziś Celtę Vigo

Dzisiejszy dzień przynosi przed nami kolejne ciekawe spotkanie. Lider tabeli La Liga podejmie średniaka. Mecz zapowiadany jako „pewna wygrana Atletico” może jednak potoczyć się w każdą stronę. Dziś omówimy ten mecz i postaramy się zapowiedzieć go wszystkim zainteresowanym. Zapraszamy!

Atletico Madrid do meczu z Celtą podchodzi jako zdecydowany faworyt tego spotkania. Drużyna Diego Simeone od ostatnich pięciu spotkań jest niepokonana i plasuje się jako lider tabeli w Hiszpańskiej lidze. Aktualnie w drużynie nie ma większych absencji, dlatego też Atletico uznawane jest za bukmacherów jako zdecydowany faworyt spotkania.

W innej sytuacji natomiast jest Celta Vigo, która przyjeżdża dziś w nieco okrojonym składzie i w gorszych nastrojach. Ostatnie spotkanie drużyny z Celty nie mogą napawać zadowoleniem i dziś z pewnością będzie trzeba podjąć rękawice z trudnym i niewygodnym rywalem dla Celty.

Przeczytaj:  Jojo jako sprawdzone narzędzie relaksu

Typy na to i na inne spotkania piłkarskie

Dzisiejsze spotkanie jest z pewnością łakomym kąskiem dla wszystkich fanów legalnych zakładów sportowych. Dlatego też zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdą Państwo typy na ligę hiszpańską, również na to spotkanie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz