Puchar LZPN już dzisaj!

Sam puchar będziemy mieli okazję oglądać dziś w Lublinie. O godzinie 18:00 na Lubelskim stadionie lokalny Motor Lublin będzie podejmować Avię Świdnik. Obie drużyny doskonale się znają, ponieważ niejednokrotnie przecinały się na różnych etapach rozgrywek.

Dziś to jednak Motor Lublin podchodzi jako faworyt do tego spotkania. Własny stadion a także własna publika to atuty, które na pewno będą sprzyjać Motorowi. Mecz będzie odbywać się w specjalnych warunkach, jednak część kibiców będzie mogła zasiąść na trybunach własnego stadionu.

Motor Lublin pokazał się także bardzo dobrze, względem swojego ostatniego spotkania sparingowego. W poprzednią sobotę pokonał drużynę Ruchu Chorzów na wyjeździe, wynikiem 1:3. Nie obyło się bez problemów, jednak Lubelski Motor wyszedł ogromną ręką w drugiej połowie.

Przeczytaj:  Need For Speed Heat

Mecz możliwy do obstawienia u Betfan

A także innych, legalnych bukmacherów w naszym kraju. Jeśli jednak nie wiemy, jak obstawiać mecze przez internet, polecamy bardzo praktyczny poradnik. Pozwoli on uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat obstawiania w sieci.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz