Premiery na PS 

Lubimy bardzo darmowe gry hazardowe na telefon w kasynach, jednak nie można przecież ciągle grać w to samo. Dlatego też szukamy dla siebie alternatyw, a jedną z nich są konsole PlayStation, zarówno 4 i 5. Ukazało się na nie sporo tytułów, jak i również w każdym miesiącu pojawiają się kolejne gry. Właśnie tymi drugimi chcielibyśmy się zająć. Prezentujemy zatem najciekawsze premiery na PS-a w lipcu.

Ender Lilies: Quietus of the Knights

Produkcja studia Live Wire to gra typu metroidvania, gdzie mamy do czynienia z ciekawym połączeniem RPG z elementami platformowymi. Trafiamy tutaj do Królestwa Końca. Jest to kraina, która została zniszczona przez tajemniczy deszcz. Pod jego wpływem ludzie zamienili się w monstra. Naszą bohaterką jest kapłanka Lily, która budzi się nagle ze snu i nic nie pamięta. Musimy zatem wraz z nią wyruszyć w podróż przez krainę pełną potworów. Naszym zadaniem będzie odkrycie, co stoi za tym kataklizmem, jak i również próba cofnięcia panującej zarazy. Gra została ukazana z boku. Będziemy zatem przemieszczać się z jednego punktu do drugiego, po drodze walcząc z przeciwnikami i bossami. Bardzo dobrym pomysłem było wprowadzenie systemu duchów. Otóż nasza kapłanka może przechowywać dusze pokonanych wrogów, które przydadzą się jej w walce z następnymi przeciwnikami.

Sniper Elite VR

Sniper Elite to bardzo ceniona seria gier wojennych, w których to wcielamy się w snajpera walczącego w czasie II wojny światowej. Tym razem wspólne dzieło Rebellion, Just Add Water oraz Coatsink przeniosło grę na wyższy poziom. Mamy tu bowiem do czynienia z produkcją dostosowaną do rzeczywistości wirtualnej. Można dzięki temu jeszcze bardziej wczuć się w klimat wojenny. Fabularnie osadzeni jesteśmy we Włoszech w 1943 roku. Jesteśmy członkami lokalnego ruchu oporu, a naszym zadaniem będzie wykonywanie po kolei niebezpiecznych misji. Mamy ich tu łącznie 18, które różnią się lokalizacją, trudnością, zadaniami. Całą akcję będziemy tu oglądać z perspektywy FPP. Choć możemy korzystać z różnych broni metod walki, to jednak najlepszy i tak pozostanie nasz karabin snajperski. Będziemy mogli obserwować tor lotu pocisku, jak i wyjątkowe animacje zabijanych wrogów.

Przeczytaj:  Podstawa Bezpiecznej Pracy: Właściwe Obuwie Robocze

F1 2021

Choć sezon już dawno temu się zaczął, to jednak gracze musieli trochę czekać na nową odsłonę serii gier F1. To już dwunasta część serii licencyjnej tworzonej przez Codemasters. Tym razem jednak po przejęciu tej marki, będzie to także debiutanckie dzieło EA. Oczywiście dzięki wykupionym licencjom możemy tu ścigać się za kierownicą prawdziwych bolidów, we wszystkich teamach, na wiernie odwzorowanych torach, jak i wcielać się w znanych kierowców. Do F1 2021 wraca wycofana z poprzednich części Formuła 2, więc zyskamy jeszcze więcej możliwości ścigania się po torach. Dużą nowością jest tutaj tryb fabularny, gdzie zaczniemy jako początkujący kierowca F2, a dzięki swoim występom mamy szansę awansować do elity. Ciekawa będzie tu także funkcja Real-Season Start, dzięki której będziemy ścigać się wedle aktualnej klasyfikacji F1. Zetkniemy się tu klasycznie także z trybem kariery, opcją rozgrywki online. W przypadku PS5 będziemy mogli liczyć na niezwykle realistyczną grafikę i szybsze wczytywanie się gry, detali.

Tribes of Midgard

Dzieło studia Norsfell Games to kooperacyjna gra, która ma sporo elementów przygodowych. Sporo inspiruje się mitologią nordycką. Przenoszeni jesteśmy tu do świata Wikingów. Zbliża się Ragnarok, czyli koniec świata. Musimy zatem wcielić się w grupę mieszkańców wioski, których zadaniem będzie jej ochrona przed różnymi potworami. Mamy tu widok izometryczny. Mamy tu podział na dzień i noc. Za dnia eksplorujemy świat, zbieramy niezbędne przedmioty. Nocą zaś musimy walczyć z atakującymi potworami. Naszym głównym zadaniem jest ochrona świętego drzewa Yggdrasil. Można tu grać w pojedynkę, jednak o wiele lepiej ma prezentować się tryb sieciowy nawet dla 10 graczy.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz