Najlepsze premiery na HBO 

Lipiec to jeden z najgorętszych miesięcy w ciągu roku, gdzie swój wolny czas możemy spędzać na różne sposoby. Jedni być może postawią na kasyna online oferujące 100 darmowych spinów, inni być może na gry online. Według nas wieczorami dobrze będzie postawić na filmy i seriale, które pojawią się w lipcu na HBO. Postanowiliśmy wybrać najciekawsze tytuły dla widzów.

Ad Astra

Film z 2019 roku zebrał mieszane recenzje, jednak wiele osób porównywało go do Grawitacji czy Interstellar. Na Ziemi dochodzi do niewyjaśnionych wyładowań elektrycznych. Okazuje się, że odpowiedzialna za nie może być załoga statku, który zaginął 20 lat temu. Roy McBride to astronauta, który zostaje wybrany do specjalnej misji. Ma bowiem udać się na Księżyc, a potem na Marsa w celu skontaktowania się ze swoim ojcem. Sęk w tym, że przez 20 lat H. Clifford McBride uznawany był za zmarłego. Tak też rozpoczyna się podróż, w czasie której nasz główny bohater będzie musiał zmierzyć się z trudną przeszłością, jak i również z podwładnymi. Choć film nie wiąże się z wieloma scenami akcji, to jednak pokazuje, jak może prezentować się kierunek naszych przyszłych badań kosmicznych. Wystąpili w nim Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland, Ruth Negga.

Sekretne życie Waltera Mitty

Film z 2013 roku opowiada nam historię Waltera Mitty. Jest to pracownik magazynu Life, który ciągle ucieka w świat fantazji, przez co uznawany jest za dziwaka. Niestety magazyn ma zostać zlikwidowany, a Walter ma odpowiadać za zdjęcie na okładkę. Okazuje się jednak, że fotografia nadesłana przez słynnego fotografa, Seana O’Connella zaginęła. Walter dostaje zatem zadanie jej odnalezienia. Decyduje się na podróż na Islandię, gdzie po raz ostatni raz widziany był Sean. To zapoczątkowuje całą serię niefortunnych zdarzeń oraz wielką podróż głównego bohatera. Jest to film, w którym główne skrzypce gra Ben Stiller.

Przeczytaj:  Jaki wybrać krem na noc?

Le Mans’66 Ford v. Ferrari

Kolejny film z 2019 roku, który został oparty na faktach. Lata 60. XX wieku. Ford postanawia rzucić wyzwanie Ferrari i zbudować samochód, który będzie zdolny do wygranej w prestiżowym 24-godzinnym wyścigu Le Mans. Zadanie to zostaje powierzone Carrollowi Shelby’emu – słynnemu kierowcy i projektantowi. Ten zaś zwraca się o pomoc do Kena Milesa, krnąbrnego kierowcy i mechanika. Mimo sprzeciwu władz Forda oba tworzą duet, który może dać im zwycięstwo. Le Mans’66 to film, który spodoba się nie tylko miłośnikom motoryzacji. Można w nim poczuć wielkie emocje związane z wyścigami, jak i samą moc silników. To także świetny pokaz aktorskich umiejętności w wykonaniu Christiana Bale’a oraz Matta Damona.

Niezwyciężona

Niezwyciężona to film dokumentalny, w którym głównym tematem i gwiazdą jest Joanna Jędrzejczyk. Jest to słynna wojowniczka UFC i MMA, która osiągnęła światowy sukces. Przez 4 lata filmowcy towarzyszyli jej podczas treningów, walk czy codziennych chwil. Dzięki temu widzowie HBO mogą zobaczyć z bliska, jak wyglądała jej droga na szczyt, mierzenie się z własnymi przeciwnościami, rywalkami, mediami.

Rick i Morty – sezon 5

Z pewnością Rick i Morty to jedna z kultowych w ostatnich latach animacji. Przygody genialnego i szalonego naukowca oraz jego niezbyt rozgarniętego wnuczka bawią nas już od kilku lat. W lipcu na HBO będziemy świadkami premiery kolejnych odcinków 5. sezonu serialu. Według planu każdy epizod ma pojawiać się raz w tygodniu, przez co HBO będzie nam stopniowo dawkowało przygody zwariowanego duetu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz