Dlaczego warto skorzystać z doradcy kredytowego?

Doradztwo kredytowe jest wielkim plusem dzisiejszych czasów. Dzięki pomocy specjalistów możemy cieszyć się błogą niewiedzą na temat różnych produktów finansowych. Natomiast doradca kredytowy jest po to, aby przybliżyć nam wszystkie aktualne oferty i wybrać najlepszą z nich, mając na uwadze nasze dobro. Sprawdźcie sami!

Dzięki doradcom kredytowym możemy spełniać nasze założenia i cele finansowe. Jak to przekłada się na praktykę? W bardzo prosty sposób! Mianowicie udajemy się do doradcy kredytowego, przykładowo po wspomniany kredyt (bądź nawet pożyczkę). Natomiast Doradca Kredytowy Warszawa ma za zadanie znaleźć nam produkt na najlepszych warunkach. Dzieje się tak, ponieważ nasz doradca ma dostęp do wszystkich ofert i zna aktualne promocje, które uwzględniają w nich także i nasz udział.

Na podstawie wszystkich zebranych informacji składane są wnioski. Dzięki temu wiemy, co dzieje się z naszymi prośbami a także jak banki reagują na nasze zapytania. Dodatkowo, wszystkie informacje są pod kontrolą, natomiast my wiemy, co dzieje się na każdym etapie naszego wniosku.

Czy doradca kredytowy znajdzie mi najtańszy kredyt?

Tak, takie jest przecież założenie współpracy. Co więcej, jest to darmowa współpraca, która nie wymaga od nas żadnej płatności, nawet jeśli nie skorzystamy z oferty doradcy kredytowego. Dla wielu ludzi jest to zadziwiające, jednak taka jest prawda.

Doradcy kredytowi zarabiają na prowizjach, które płacą im banki. Oczywiście prowizja nie powiększa w żaden sposób naszego zobowiązania kredytowego. Dlatego możemy być spokojni i udać się do doradcy kredytowego, jeśli chcemy zaoszczędzić na naszym nowym kredycie. Czasem różnice są kolosalne, szczególnie gdy sprawdzimy oferty od swoich banków i okazują się one blade w stosunku do tego, co ma przygotowane dla nas doradca kredytowy.

Przeczytaj:  Atletico Madrid podejmuje dziś Celtę Vigo

Dzięki doświadczeniu i wiedzy doradców kredytowych klienci zyskują bardzo wiele. To z kolei sprawia, iż raz udając się do doradcy kredytowego, wracamy do niego już za każdym razem. Zestawienie wszystkich ofert i aktualnych promocji pozwala znaleźć doradcy zawsze tańszy kredyt w stosunku do tego, co zostało znalezione przez nas, bądź przez to, co zostało nam zaproponowane we własnym banku.

Dlaczego różnice są tak ogromne? Jest na to bardzo prosta odpowiedź, którą możemy skonfrontować także i z doradcą kredytowym. Mowa o bankach, które chętniej udzielają kredyty na lepszych warunkach nowym klientom niż tym, którzy już mają u nich konta. To z kolei sprawia, że jako aktualny klient, nawet otrzymując pewną promocję możemy spodziewać się, że lepszą znajdziemy u konkurencji, u której konta bankowego jeszcze nie mamy.

Jak widać, zdecydowanie warto jest się udać do doradcy kredytowego, który będzie w stanie nam rozsądnie doradzić w związku z ofertami kredytowymi, które aktualnie są dostępne na rynku.

Gdzie szukać doradców?

Jeśli nie mamy sprawdzonych doradców kredytowych, wtedy warto jak najbardziej skorzystać z polecenia. Nasz serwis postanowił zaproponować jedną kandydaturę, która dostępna jest poniżej:

Ekspert Finansowy Warszawa

 ul. Stanisława Moniuszki 1
00-014 Warszawa woj. mazowieckie

+48 533 88 78 78
biuro@ekspertfinansowy.org
www.biurokredytowe.warszawa.pl

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz