Czy w meczu City padnie dziś dużo goli?

Dzisiejszy mecz Newcastle z Manchesterem City obfitować może w wiele goli. Drużyna z Manchesteru co prawda przyjeżdża w „gości” do Newcastle, niemniej jednak braki kadrowe w drużynie gospodarzy mogą przynieść bardzo duży wynik w spotkaniu. Zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszą analizą tego spotkania!

Manchester City sezon w Premier League kończy na pierwszym miejscu. Mistrzostwo w Anglii jest już w kieszeni, dlatego granie na pół gwizdka nie będzie czymś dziwnym w dzisiejszym dniu. Również skład Manchesteru City może ulec zmianie, ponieważ drużyna może zostawić najważniejszych piłkarzy na ławce, przynajmniej w pierwszej połowie.

Z kolei zaś drużyna Newcastle może mówić o bardzo trudnej sytuacji kadrowej. Kontuzjowany jest podstawowy bramkarz, koledzy z szybku obronnego a także największy strzelec Newcastle! Takie połączenie może sprawić, że dzisiejszego dnia zobaczymy dużą ilość bramek, ponieważ nawet młodzi gracze Manchesteru City będą chcieli wykazać się w ważnym dla nich meczu. Natomiast Newcastle będzie bez podstawowego bramkarza i bez najlepszego strzelca drużyny, co mocno utrudni sprawę zespołowi.

Przeczytaj:  CBD pozwoli nam znacznie zredukować nasz stres

Under czy Over w tym meczu?

Zdania na ten temat są podzielone. Niektórzy nie wierzą w motywację City do strzelania bramek, natomiast inni upatrują w braku bramkarza przysłowiowy worek z bramkami w tym spotkaniu. Bez względu na nasze zdanie, na stronie https://legalni-bukmacherzy.pl znajdziemy ciekawe informacje na temat możliwości legalnego obstawiania zakładów w Polsce!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz