Czy Hiszpanie zrewanżują się Włochom?

Dzisiejszy mecz w ramach Ligi Narodów przedstawia się zaskakująco ciekawie. Między sobą zmierzą się reprezentacje Hiszpanów i Włoch. Która z drużyn tym razem wyjdzie ogromną ręką? O tym przekonamy się pod koniec dzisiejszego dnia. Zapraszamy!

Hiszpanie mają w dzisiejszym meczu coś do udowodnienia Włochom. Na Euro 2020 to Włosi okazali się lepsi od Hiszpanów, choć tą kwestię musiały rozwiązać rzuty karne. Obie drużyny dały radę strzelić po jednym golu w regulaminowym czasie, niemniej jednak w dogrywce nie udało się wyłonić zwycięzcy. Dopiero rzuty karne pozwoliły Włochom przejść dalej na Euro 2020. Pamiętliwy rzut karny zmarnował Alvaro Motara, który miał bardzo trudny okres na całym Euro 2020.

Dzisiejszy mecz jednak jest zupełnie innej rangi. Pomimo tego, drużyny Hiszpanów i Włochów z pewnością nie będą odstawiać nogi, albowiem oba kraje są zakochane w piłce nożnej i kibice liczą na wygraną w obu tych krajach. Dziś do meczu z pewnością Hiszpanie podejdą bardzo ambitnie, chcą wygrać to spotkanie. Pytanie na ile pozwolą sobie w tym spotkaniu Włosi!

Przeczytaj:  Bałtyk i dostępne atrakcje!

Spotkanie do obstawienia u legalnych bukmacherów

Jak zwykle swoją ofertę wystawił już legalny bukmacher bez depozytu. Dzięki jego ofercie możemy obstawić to spotkanie zupełnie legalnie, na terenie naszego kraju. Oczywiście pamiętajmy o tym, że obstawianie jest możliwe tylko wśród osób powyżej 18 roku życia, oraz pamiętajmy o odpowiedzialności podczas obstawiania!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz