Zapowiedź: Chrobry Głogów vs Widzew Łódź

Fortuna 1 Liga powraca do nas z nowymi szlagierami. Na sam początek otrzymujemy mecz Chrobry Głogów kontra Widzew Łódź. Jest to świetna okazja do tego, aby już w czwartek rozpocząć weekend pełen piłkarskich emocji. Kto z dzisiejszego spotkania wyjdzie zwycięsko? Sprawdźmy to!

Widzew Łódź swoje starania rozpoczął od pierwszej przegranej, która miała miejsce w zeszłym tygodniu. Z kolei Chrobry Głogów swój pierwszy mecz zremisował, przez co obie drużyny nie rozpoczęły najlepiej swojego powrotu do pierwszej ligi rozgrywek w Polsce. Pomimo tego, ten mecz wydaje się ciekawszy z punktu widzenia Chrobrego, który zremisował swoje poprzednie spotkanie z drużyną Korony Kielce na własnym boisku.

Dziś sytuacja się powtórzy? Kto wie!

Widzew Łódź pokazał już w pierwszym meczu, że jest drużyną przeciętną na tle swoich przeciwników. Przegrana aż 4:1 na wyjeździe z Radomiakiem Radom nie napawa optymizmem. Dzisiejszy mecz może być przełamaniem, choć widząc postawę zawodników Chrobrego, możemy spodziewać się zaciętego i trudnego meczu dla Łodzian.

Gdzie obstawiać legalnie?

No właśnie. Jeśli chcemy obstawiać legalnie, musimy wiedzieć, gdzie się kierować. Poniższy poradnik pozwoli nam zrozumieć, jaki jest najlepszy bukmacher w naszym kraju (biorąc pod uwagę tylko tych legalnych). Zapraszamy do lektury!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz