Puchar Polski: Motor Lublin zagra ze Śląskiem Wrocław 2!

Ciekawe spotkanie w ramach pucharowych rozgrywek czeka nas już dzisiejszego dnia. Do gry wchodzi bowiem Motor Lublin wraz z drużyną Śląska Wrocław 2. Obie drużyny znają się dobrze i co więcej, łączy ich kibicowska zgoda. Dzięki temu, możemy liczyć na ciekawe spotkanie, które dadzą nam obie drużyny!

Jeśli chodzi o aktualną formę obu drużyn, minimalnie lepiej w tym wypadku wygląda Motor Lublin, który jest po prostu bardziej decyzyjny na boisku. Atak Motoru Lublin jest optymalny, ponieważ drużyna z Lublina trafia w każdym ze swoich spotkań. Niestety gorzej wypada na tle drużyny defensywa, która dopuszcza do strat, które już w tym sezonie zabrały Motorowi dwa zwycięstwa.

Z kolei drużyna Śląska Wrocław zaczęła sezon nieco gorzej, od swoich dzisiejszych oponentów. Głównie przez porażkę, która miała miejsce w ten weekend. Śląsk Wrocław przegrał wynikiem 0:2 z Kotwicą Kołobrzeg. Dlatego też, drużyna z Wrocławia ma co udowodnić swoim kibicom, rehabilitując się za poprzednie, kiepskie spotkania. Dziś jest ku temu dobra okazja, ponieważ nawet remis stawia Śląsk Wrocław 2 w dobrym położeniu.

Przeczytaj:  Drzwi zewnętrzne na wymiar

Czy jednak Lublin finalnie nie doprowadzi do żadnych błędów w dzisiejszym meczu? Bardzo trudno ocenić to przed meczem. Widać, że drużyna trenera Szpyrki nadal poznaje się ze sobą na boisku i nadal jest w budowie. Dzisiejszy mecz będzie kolejnym testem dla całego kolektywu. Jednak to, czy Motor Lublin odrobił lekcje, dowiemy się po końcowym gwizdku.

Sprawdź także galę freak fight high league

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz