Mahjong: co to jest, opcje gry online

Mahjong to popularna gra planszowa pochodząca z Chin. Pierwotnie został stworzony z myślą o grze czteroosobowej, w której uczestnicy ze 144 chińskich płytek domina z obrazkami na wierzchu zbierali pary. Każda para płytek odpowiada określonej liczbie punktów. Zwycięstwo przypadło tym, którym udało się zebrać najcenniejszy kawałek.

Zwycięzcą jest ten, któremu udało się zebrać najcenniejszy przedmiot. Jednak pod koniec XX wieku, wraz z pojawieniem się komputerów osobistych i urządzeń mobilnych, pojawił się nowy rodzaj mahjong – pasjans (chińska układanka), który wymaga do gry niedużej firmy, a tylko jednego gracza, komputera. a wszystko czego potrzebujesz to dostęp do internetu. Możesz grać w mahjong online z prawdziwymi graczami lub robotami na stronie Game-Game za darmo i bez rejestracji.

Odmiany gry mahjong

Istnieje ogromna liczba wariantów pasjansa mahjong, różniących się złożonością, limitem czasu, liczbą graczy w jednej grze, a także brakiem lub obecnością sprzętu pomocniczego. Najpopularniejsze łamigłówki to tradycyjny (klasyczny) mahjong oraz mahjong typu connect, znany również jako mahjong płaski. Każda odmiana ma swoje własne zasady, funkcje przejścia i ograniczenia. W grze można użyć różnych detali: chińskich znaków, figurek zwierząt, roślin, owoców, kart, fantastycznych postaci i wielu innych.

Przeczytaj:  Jojo jako sprawdzone narzędzie relaksu

Dlaczego warto grać w mahjonga?

Mahjong to interesująca rozgrywka hazardowa, która każdemu się spodoba. Zadania, które należy rozwiązać w łamigłówkach, przyczyniają się do rozwoju i doskonalenia cech niezbędnych człowiekowi, a mianowicie:

  • roztropność;
  • uważność i spokój;
  • wyobraźnia;
  • logiczne myślenie;
  • cierpliwość i uważność.

Jeśli zdecydujesz się trochę zrelaksować i odwrócić uwagę od różnych myśli, gra w mahjonga jest tym, czego potrzebujesz. Na stronie Game-Game znajduje się wiele ekscytujących łamigłówek dla wszystkich grup wiekowych, które nie pozostawią nikogo obojętnym i na pewno nie pozwolą się nudzić. Odwiedź naszą stronę, wybierz swoje ulubione gry i graj za darmo i bez rejestracji online. Gwarantujemy użyteczną i ekscytującą rozrywkę! 

Zagęszczarki Gruntu – Oferujemy zagęszczarki gruntu, które są niezbędne w pracach związanych z utwardzaniem powierzchni gruntu. Nasze narzędzia są solidne i wydajne, co przekłada się na efektywność prac. Sprawdź ofertę na norwit.pl i wybierz odpowiedni model.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz