Felgi i opony osobno, czyli nowa opcja tuningu.

Wraz z rozpoczęciem kolejnego miesiąca, SCS Software poinformowało na swoim blogu o nowej funkcji, która ma pojawić się w patchu 1.17, którego premiera ma nastąpić razem z wydaniem DLC Skandynawia.

Studio otrzymywało ostatnio wiele wiadomości od graczy, którzy uznali, że wybór ogumienia w grze jest bardzo ograniczony. W realnym świecie, możemy wybrać osobno felgę i osobno kompatybilną oponę.

ets2_rims_tyres_002

SCS Software postanowiło spełnić prośby graczy i umieściło w grze możliwość wyboru osobno felg oraz opon. Ma to zapewnić większą elastyczność przy tuningu pojazdu oraz samej rozgrywki. Dodatkowo autorzy modyfikacji, będą mieli większą swobodę przy tworzeniu swoich dodatków dotyczących kół.

Dodatkowym powodem zajęcia się kołami przez studio jest fakt, iż cały czas próbują nawiązać dialog z producentami opon. Jak wspaniale byłoby ujrzeć w grze opony takich firm jak: Michelin, Continental, Goodyear lub Bridgestone. Lecz nie o sam wygląd chodzi. Studio myśli cały czas o wprowadzeniu aktualnych danych technicznych oraz właściwości fizycznych. To doda wiele realizmu do  rozgrywki!

Przeczytaj:  Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska

ets2_rims_tyres_003

Na końcu można przeczytać, iż zmiany nie powinny zakończyć się na sprawach jedynie kosmetycznych. W planach jest dodanie różnych właściwości opon, co pozwoli dobrać odpowiednią oponę do warunków na drodze. Do tego systemu ma zostać również dostosowany oficjalnie istniejący system oceniania opon.

tyre_labeling_ets2_design_001

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz