Najciekawsze gry z E3 

Kiedy wykorzystaliśmy już nasze w 20 darmowych spinów bez depozytu i wygraliśmy mniejsze, większe środki, to możemy je kiedyś przeznaczyć na nowe gry. Świetnym kompendium wiedzy na temat premier były targi E3 2021. Pojawiło się na nich kilka ciekawych zwiastunów nowych tytułów, które pewnie w ciągu roku będą dostępne na XBOX i PC. Postanowiliśmy zatem wybrać te gry, które mogą cieszyć się największym uznaniem graczy.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

S.T.A.L.K.E.R. to bardzo ceniona przez graczy seria trzech gier od studia GSC Game World. Ostatnia jednak ukazała się w 2009 roku, a zapowiedziana kontynuacja rodziła się w bólach. Teraz na E3 2021 zaprezentowano zwiastun z gameplayem, który zachwycił wielu komentatorów. Po raz kolejny wcielimy się w młodego stalkera, który żyć będzie w centrum Zony. Z zapowiedzi wiadomo, że naszym zadaniem będzie eksploracja, walka, wykonywanie zadań. Fabuła nie ma być liniowa, więc nasze wybory będą mieć wpływ na zakończenie. Zwiastun pokazał nam, że będziemy mogli liczyć na świetną grafikę, znane nam lokalizacje w zupełnie nowej odsłonie. Ponadto wreszcie mieszkańcy Zony będą mówić po rosyjsku, więc gra jeszcze bardziej zyska na klimacie, jak kolejne części Metra. Heart of Chernobyl powinno pojawić się w kwietniu przyszłego roku.

Battlefield 2042

Battlefield to oczywiście seria, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Tym razem po rozgrywce w I i II wojnie światowej, przenosimy się w przyszłość. W ten oto sposób już teraz przypomina nam Battlefielda 4. Będziemy mogli zatem liczyć na walkę z użyciem nowoczesnej broni, dodatków (w trailerze widać było nawet mechanicznego psa). Mapy mają być tu urozmaicone, gdyż walka toczyć się będzie w wielkich miastach, na pustyni czy w lodowym krajobrazie. Według zapowiedzi w trybie online możliwe będą starcia dla aż 128 graczy! Dopiero w lipcu dowiemy się więcej szczegółów o Battlefield 2042. Podana została jednak wstępna premiera – 22 października 2021.

Przeczytaj:  Podstawa Bezpiecznej Pracy: Właściwe Obuwie Robocze

Starfield

Starfield to tytuł, który od razu wzbudził ogromne zainteresowanie. Dzieło Bethesda Softworks ma być grą RPG akcji, w której będziemy żyć i podróżować w kosmosie. Dlatego też już dziś słychać porównania do No Man’s Sky czy też mówi się, że będzie to Skyrim w kosmosie. Zaledwie 2-minutowy teaser, a już wielu jara się niczym flota Stannisa czy ręce Wokulskiego. Gra ma ukazać się w kwietniu 2022 roku.

A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Innocence okazało się sporym sukcesem. Przygodowa gra akcji o rodzeństwie żyjącym w czasach zarazy, okazała się niezwykle wciągająca i wymagająca. W nowej grze od Asobo Studio ponownie wcielimy się w Amicię i Hugo. Nie wiadomo jednak, o czym dokładnie ma być sequel, choć oczywiście spodziewać się możemy podobnych schematów. A Plague Tale: Requiem zaplanowana została na 2022 rok, jednak bez dokładnej daty premiery.

Diablo 2: Resurrected

Diablo 2 to jeden z ulubionych RPG-ów graczy wychowanych w latach 90. i początkiem XXI wieku. Firma Blizzard Entertainment wciąż ociąga się z wprowadzeniem czwartej części gry, więc na osłodę postanowiła dać nam remaster kultowej gry. Ma zawierać ona podstawę oraz oficjalny dodatek: Lord of Destruction. Diablo 2 zyska oczywiście nową warstwę graficzną, interfejs, jak i nowe rozwiązania pod względem mechaniki rozgrywki. Gra ma pojawić się już 23 września 2021, a w sierpniu część fanów zyska dostęp do fazy beta testów.  

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz